Nawigacja

  • WYCIECZKA DO LUBLINA

    WYCIECZKA DO LUBLINA

     

          30 kwietnia klasy III a i III b wraz z wychowawcami: B. Kuligowską i J. Grabek uczestniczyli w wycieczce do Lublina. Zwiedzanie rozpoczęli od spaceru po Starym Mieście. Następnie udali się do Muzeum Wsi Lubelskiej. Pani przewodnik oprowadzając po skansenie przedstawiła tradycje, zwyczaje i obrzędy związane z życiem wiejskim. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w parku trampolin Strefie Wysokich Lotów. W parku dzieci miały możliwość skorzystać z mnóstwa atrakcji takich jak trampoliny o różnych wymiarach, zjeżdżalni, tuneli, tyrolki, gier interaktywnych, ścianek wspinaczkowych z auto-asekuracją, przeszkód na torach ninja.

           Wizyta w Lublinie była nie tylko okazją do zdobycia nowej wiedzy, aktywnego wypoczynku, ale także do nawiązania relacji między uczestnikami wycieczki.

     

     

     

  • WYJAZD KLAS SZÓSTYCH DO KINA „STYLOWY” W ZAMOŚCIU

    WYJAZD KLAS SZÓSTYCH DO KINA „STYLOWY” W ZAMOŚCIU

     

              25 kwietnia 2024 r. uczniowie klas VIa i VIb pod opieką swoich wychowawców: p. Edyty Majkut i p. M. Maksim obejrzeli w kinie „Stylowy” w Zamościu film pt.: „Za duży na bajki 2”.

          Jest to opowieść o niełatwych relacjach międzyludzkich. Bohaterami filmu jest trójka nastoletnich przyjaciół, którzy zamierzają wspólnie spędzić kilka letnich dni w Tatrach. Podczas wycieczki w góry Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym wie tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyrusza na poszukiwania ojca. Tym czasem Delfina musi ukryć przed ciotką, mamą Waldka oraz jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców.

         Przeżywane przez bohaterów przygody bawią i wzruszają, ale przede wszystkim uczą, jak radzić sobie w trudnych życiowych sytuacjach. Pokazują też, jaką wielką wartość dla każdego człowieka stanowi rodzina i przyjaciele.

     

     

     

  • AKCJA ZIELONY TYDZIEŃ

    AKCJA ZIELONY TYDZIEŃ

     

         Zielony Tydzień rozpoczęliśmy w dniu 22.04., w którym obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Tego dnia wszyscy chętni uczniowie wzięli udział w akcjach: „Kto przyjdzie na zielono ubrany, ten nie będzie pytany” oraz w akcji „Dzień bez plecaka”. Wielu uczniów zamieniło tradycyjne plecaki na rozmaite torby, pojemniki, skrzynki narzędziowe.

              Przez cały Zielony Tydzień wychowawcy wspólnie z uczniami i przedszkolakami przeprowadzili zajęcia promujące zdrowe nawyki żywieniowe. Dzieci wraz z nauczycielami przygotowywały smaczne przekąski składające się z owoców i warzyw: np. kanapki, sałatki, owocowe szaszłyki. Ideą było promowanie i wcielanie w życie hasła: „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, ponieważ nasza dieta ma istotny wpływ na funkcjonowanie organizmu zarówno w aspekcie fizycznym jak i psychicznym.

     

     

     

  • WYRÓŻNIENIE DLA JULII TRUMIŃSKIEJ I MILENY SOŁOWIEJ W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM W ZAMOŚCIU

    WYRÓŻNIENIE DLA JULII TRUMIŃSKIEJ I MILENY SOŁOWIEJ W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM W ZAMOŚCIU

     

            18 kwietnia 2024 roku miało miejsce rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Dary lasów, łąk i pól” – Zamość 2024, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

    Na konkurs wpłynęło 525 prac z 78 placówek z całego województwa lubelskiego. Naszą szkołę reprezentowało 13 prac.

    Uczennice: Julia Trumińska (IVa) i Milena Sołowiej (Vb) otrzymały wyróżnienia.

     

    Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, życząc sukcesów i radości z tworzenia!

     

     

     

  • WYJAZD DO KINA W ZAMOŚCIU

    WYJAZD DO KINA W ZAMOŚCIU

     

       18 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy Ia i IIb uczestniczyli w wycieczce do kina „Stylowy” w Zamościu. W wyjeździe brali udział uczniowie i opiekunowie: p. J. Trumińska, p. M. Wójciak i p. W. Bolesta.

        W kinie obejrzeliśmy film familijno-przygodowy pt. „Szkoła magicznych zwierząt”. Film pokazywał nastoletnich uczniów, którzy przeżywali szalone przygody i piękne przyjaźnie. Zobaczyliśmy jak inni radzą sobie z wykluczeniem rówieśniczym oraz na czym polega prawdziwa przyjaźń.

        To była udana wycieczka, towarzyszyły jej radość, dobry humor i ciekawe wrażenia.

     

     

     

  • KONKURSY SZKOLNE W KLASACH II - III

    KONKURSY SZKOLNE W KLASACH II - III

     

            W kwietniu w klasach II i III odbyły się następujące konkursy szkolne: czytelniczy, ortograficzny, matematyczny i języka angielskiego. Celem konkursów było rozwijanie zainteresowań uczniów oraz pogłębianie ich wiedzy w zakresie języka angielskiego, ortografii, matematyki i czytelnictwa.

     

    Szkolny Konkurs Czytelniczy „Czytamy i znamy baśnie H. Ch. Andersena”

    W wydarzeniu wzięło udział 16 uczniów z klas II i III. Konkurs został przygotowany przez panie Joannę Grabek i Barbarę Kuligowską.

    Klasa II

    1 miejsce: Laura Iwanek – klasa II a

    2 miejsce: Mikołaj Rogalski, Maja Zielonka – klasa II a

    3 miejsce: Hanna Leciak – klasa II a,  Katarzyna Góźdź – klasa II b

    Klasa III

    1 miejsce: Weronika Olszanicka  – klasa III a, Emilia Kaisz – klasa III b

    2 miejsce: Oliwia Stępniak – klasa III b

    3 miejsce: Zofia Iłowiecka – klasa III b

     

    Szkolny Konkurs Ortograficzny klas trzecich

    W wydarzeniu wzięło udział 8 uczniów z klas trzecich. Konkurs przygotowały panie Maria Wójciak i Elżbieta Żybała.

    Wyniki konkursu:

    1 miejsce: Emilia Kaisz – klasa III b

    2 miejsce: Oliwia Stępniak, Jakub Wach – klasa III b

    3 miejsce: Weronika Olszanicka – klasa III a

     

    Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich „Młody Matematyk”

    W wydarzeniu wzięło udział 10 uczniów z klas trzecich. Organizatorem konkursu była pani Jadwiga Trumińska.

    Wyniki konkursu:

    1 miejsce: Michał Dras – klasa III a, Aleksandra Sidor – klasa III b

    2 miejsce: Zofia Iłowiecka – klasa III b

    3 miejsce: Weronika Olszanicka – klasa III a, Marcelina Maluga, Oliwia Stępniak, Hanna Sikora – klasa III b

     

    Szkolny konkurs języka angielskiego „English is cool”

    W wydarzeniu wzięło udział 7 uczniów z klas trzecich. Konkurs przygotowała pani Ewa Mydlak.

    Wyniki konkursu:

    1 miejsce: Adam Mrowiński – klasa III b

    2 miejsce: Weronika Olszanicka – klasa III a

    3 miejsce: Michał Dras –  klasa IIIa

     

    Podsumowanie konkursów odbyło się 29 kwietnia. Uczestnicy z najlepszymi wynikami otrzymali nagrody książkowe, a pozostali dyplom uczestnictwa.

    Zwycięzcom konkursów gratulujemy!

     

     

     

  • AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY CHRZTU POLSKI

    AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY CHRZTU POLSKI

     

           W środę 17 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 1058. rocznicy Chrztu Polski. Przygotowali ją uczniowie klas IV a, IV b oraz chór szkolny.

           Recytatorzy zaprezentowali wiersze o tematyce związanej z Chrztem Polski, a chór szkolny wykonał pieśni patriotyczne. Akademia przedstawiła jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju, które zapoczątkowało chrystianizację państwa polskiego. Była też ciekawą formą prezentacji wydarzeń z lat panowania pierwszego władcy Polski Mieszka I.

           Święto Chrztu Polski było przełomowym wydarzeniem w dziejach państwa i narodu polskiego, które jest uznawane za symboliczny początek polskiej państwowości. Zostało ono ustanowione jako święto państwowe w 2019 roku.

     

        Apel został przygotowany przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli: Marioli Pyter i Doroty Podgórskiej-Drozd.

     

     

     

  • AKCJE SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU

    AKCJE SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU

     

              W listopadzie 2023 r. Szkolny Klub Wolontariatu i społeczność szkolna włączyły się w XXIV Ogólnopolską Akcję "Góra Grosza" organizowaną przez Towarzystwo Nasz Dom.

                Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się poza własną rodziną, w tym wsparcie takich programów, które pozwalają na ich spokojne dorastanie, a w przyszłości powrót do rodzinnego domu. Pieniądze przeznaczane są głównie na dofinansowanie specjalistycznej opieki w domach dziecka i rodzinach zastępczych, pomoc rzeczową, fundowanie stypendiów, dzięki którym wyrównywane są szanse edukacyjne i rozwijanie pasji i talentów, wsparcie psychologiczne, terapię i rehabilitację dzieci.

                Uczniowie w obrębie swoich klas zbierali drobne monety, które następnie zostały zliczone i wysłane do fundacji. Łącznie zebrane zostało 968,00 zł, za co serdecznie dziękujemy.

              

                W grudniu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zakupu kartek świątecznych i okolicznościowych celem wsparcia artystów Fundacji AMUN. Dochód ze sprzedaży pomoże w rozwoju i usamodzielnieniu się pochodzących z różnych stron Polski młodych, utalentowanych ludzi, którzy z różnych przyczyn nie posiadają rąk, a dzięki swojemu samozaparciu, odwadze i  wsparciu swoich nauczycieli malują ustami i nogami.

                Sprzedano 12 kart na kwotę 60,00 zł.

                W imieniu fundacji dziękujemy za okazane serce i pomoc.

               

             Przed świętami Wielkanocnymi członkowie klubu pod nadzorem opiekunów przygotowali kartki świąteczne, które przekazali podopiecznym Dziennego Domu Seniora w Żółkiewce. Był to drobny gest, który obdarowanym sprawił wielką radość, a młodzieży uświadomił, że warto mieć wielkie serce i dzielić się dobrem z innym człowiekiem.

     

                 W kwietniu 2024 r. Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę dla bezdomnych psów mieszkających w schronisku.

            Celem akcji było nie tylko zebranie akcesoriów i karmy, ale również uwrażliwienie uczniów na los bezdomnych zwierząt, pokazanie w jaki sposób dzieci mogą pomagać oraz wpłynąć na poprawę sytuacji zwierząt.

                Zebraliśmy karmę suchą i mokrą, obroże, maskotki, koce. Ponieważ zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem, to część darów uczniowie klasy IIIa i IIIb pod opieką pani Barbary Kuligowskiej i pani Joanny Grabek zawieźli do schroniska "Pieski Świat" w miejscowości Bazar, a pozostałe trafiły do schroniska w Krasnymstawie.

                Dziękujemy naszym uczniom i ich Rodzicom za liczne dary i cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na Waszą wrażliwość i pomoc.

     

     

     

  • WYRÓŻNIENIE DLA LENY BOCIĄG W XX POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRASNYMSTAWIE

    WYRÓŻNIENIE DLA LENY BOCIĄG W XX POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRASNYMSTAWIE

     

          Konkurs zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie pod patronatem Starosty Krasnostawskiego.

         Naszą szkołę reprezentowało 12 recytatorów. Na konkurs zgłosiło się 110 uczestników z 11 placówek z terenu powiatu krasnostawskiego. Przesłuchania konkursu recytatorskiego odbyły się 22 marca 2024 r.

        Nasza reprezentantka Lena Bociąg (klasa IV a) otrzymała wyróżnienie w kategorii SZKOŁA PODSTAWOWA kl. IV-V.

    Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 5 kwietnia 2024 r.

     

     

     

  • OPŁATA ZA OBIADY

    OPŁATA ZA OBIADY

     

    KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC KWIECIEŃ

     

     

      klasy 0 b, c, d, I - VIII - 70,00 zł

     ► przedszkole (śniadanie, obiad i podwieczorek) - 190,00 zł

      klasa 0 a (śniadanie i obiad) - 130,00 zł

                            

    Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od dnia 03.04.2024 do dnia 10.04.2024.

     

    KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO:

    Szkoła Podstawowa w Żółkiewce - 36 8200 1050 2006 5000 8649 0003, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

    Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

     

  • MISTERIUM WIELKANOCNE

    MISTERIUM WIELKANOCNE

     

    Dnia 27 marca 2024 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel wprowadzający w atmosferę wydarzeń Wielkiego Tygodnia i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Inscenizację słowno-muzyczną pt. „Wielkie Dni” przygotowali uczniowie klas VIa i VIb oraz chór szkolny.

    Po wysłuchaniu przedstawienia życzenia świąteczne wszystkim uczniom i pracownikom szkoły złożyli ks. proboszcz Marian Wiech oraz p. dyrektor Danuta Błaszczak.

     

     

     

  • ŻYCZENIA WIELKANOCNE

    ŻYCZENIA WIELKANOCNE

     

    Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.

    Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.

    Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.

    J 11, 25-26

     

     

     

  • SZKOLNY KONKURS „MISTRZ ORTOGRAFII” DLA UCZNIÓW KLAS IV – VI

    SZKOLNY KONKURS „MISTRZ ORTOGRAFII” DLA UCZNIÓW KLAS IV – VI

     

        22 marca 2024 r. odbył się drugi etap szkolnego konkursu „Mistrz Ortografii”. Pierwszy etap klasowy miał formę dyktanda i został przeprowadzony w klasach. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 21 uczniów.

         Celem konkursu była dbałość o czystość języka polskiego, pogłębienie wiedzy z zakresu ortografii, doskonalenie umiejętności stosowania zasad ortograficznych, kształcenie nawyku prawidłowego stosowania podstawowych zasad ortograficznych i interpunkcyjnych oraz wyłonienie Mistrza Ortografii naszej szkoły.

    Tytuł „Mistrza Ortografii” otrzymała:

    Olga Olszanicka z kl. VI b

     

    „Wicemistrza Ortografii”:

    Julia Trumińska  z kl. IV a

    Ewelina Podkościelna z kl. V a

     

    Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

     

     

     

  • PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

    PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

     

         Dnia 21 marca 2024 roku w naszej szkole świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Samorząd Uczniowski wraz z Szkolnym Klubem Wolontariatu przygotował różne atrakcje. W klasach IV-VIII pierwsze trzy lekcje prowadzili uczniowie. Na czwartej i piątej godzinie lekcyjnej uczniowie wzięli udział w międzyklasowym konkursie dotyczącym znajomości bajek, baśni i legend. Trzy pierwsze miejsca zajęły klasy  IV a, V a oraz VII b. Nagrodą był kupon na „Dzień bez pytania” lub kupon na „Przełożenie kartkówki”. 

         Tego dnia również  uczniowie klas I-II mogli sprawdzić swoją znajomość bajek i baśni w quizie przygotowanym dla nich. W przygotowaniach do konkursu pomogły zajęcia organizowane przez wychowawców świetlicy: czytanie fragmentów bajek i baśni i rozmowy na temat poznanych treści.

        Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków i uczniów klas I-III było obejrzenie przedstawienia „Legenda o Warszawskim Bazyliszku” przygotowanego przez uczniów klasy IV b pod kierunkiem p. M. Maksim.

           W dniu tym chętni uczniowie mogli przyjść do szkoły przebrani za wybraną przez siebie postać z bajki.

    SU

     

     

     

  • ZOSTAŃ MISTRZEM SŁÓWEK

    ZOSTAŃ MISTRZEM SŁÓWEK

     

    Nasza szkoła kolejny już rok działa na platformie Lingos.

     

    Co to jest Lingos?

     

    • Bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego stworzona z myślą o nauczycielach i ich uczniach.
    • Narzędzie do efektywnej nauki słownictwa w atrakcyjny i nowoczesny sposób.
    • Innowacja, dzięki której uczniowie uczą się regularnie, osiągają lepsze efekty, zapamiętują więcej i na dłużej.
    • System, w którym nauczyciel otrzymuje szczegółowe informacje o postępach w nauce.
    • Zabawa, w której uczniowie podejmują wyzwania, zdobywają punkty i odznaki - to wciąga!

     

     

    Nasi uczniowie chętnie korzystają z dodatkowej, bezpłatnej  możliwości nauki języka angielskiego i osiągają sukcesy.

    Gratulujemy wszystkim uczniom klas 5-8, którzy wzięli udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu „Zostań Mistrzem Słówek” na platformie Lingos, a w szczególności uczniowi klasy VII a Marcelowi Wieczorkowskiemu, który otrzymał wyróżnienie.

     

     

     

  • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - ETAP GMINNY

    OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - ETAP GMINNY

     

            W poniedziałek 4 marca 2024 r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żółkiewce odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej przeprowadzony został w 3 kategoriach wiekowych: uczniów szkół podstawowych klas I – IV (SP Żółkiewka i SP Chłaniów), uczniów klas V – VIII (SP Żółkiewka i SP Chłaniów) oraz szkoły ponadpodstawowej – Zespół Szkół w Żółkiewce.

     

    Na etapie gminnym naszą szkołę reprezentowały następujące osoby, które przeszły wcześniej eliminacje szkolne:

     

    I grupa wiekowa (klasy I-IV):

     

        Hubert Flor – kl. IV b

        Aleksandra Koprucha – kl. IV a

        Filip Książek – kl. IV b

        Magdalena Marchewka – kl. IV a

        Mikołaj Marchewka – kl. IV a

     

    II grupa wiekowa (klasy V – VIII):

     

        Rafał Celiński – kl. VIII

        Maja Kiełbasa – kl. V a

        Wojciech Król – kl. V a

        Damian Marchewka – kl. VIII

        Milena Sołowiej – kl. V b

     

    Etap gminny odbył się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żółkiewce.

    Do rozwiązania był test składający się z 40 pytań. W kategorii szkół podstawowych nasi uczniowie zajęli poszczególne miejsca:

     

    I grupa wiekowa (klasy I - IV):

     

    I miejsce – Aleksandra Koprucha

    II miejsce – Filip Książek

     

    II grupa wiekowa (klasy V – VIII):

     

    I miejsce – Wojciech Król

    II miejsce – Milena Sołowiej

    III miejsce – Rafał Celiński

     

    W trakcie sprawdzania testów przez komisję uczniowie zwiedzali remizę i oglądali sprzęt strażacki.

    Podczas konkursu obecny był Wójt Gminy Żółkiewka pan Jacek Lis, który pogratulował uczniom wiedzy z zakresu pożarnictwa i wręczył nagrody. Sprawiły one dużo radości.

     

    Aleksandra Koprucha i Wojciech Król za zajęcie pierwszego miejsca będą reprezentowali naszą szkołę i gminę Żółkiewka w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 22 marca 2024 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie.

     

    Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości.

    Uczniów do konkursu przygotował Grzegorz Kiełbasa.

     

     

     

  • OPŁATA ZA OBIADY

    OPŁATA ZA OBIADY

     

    KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC MARZEC

     

     

      klasy 0 b, c, d, I - VIII - 66,50 zł

     ► przedszkole (śniadanie, obiad i podwieczorek) - 180,50 zł

      klasa 0 a (śniadanie i obiad) - 123,50 zł

                            

    Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od dnia 01.03.2024 do dnia 10.03.2024.

     

    KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO:

    Szkoła Podstawowa w Żółkiewce - 36 8200 1050 2006 5000 8649 0003, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

    Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

     

  • POWIATOWE ROZGRYWKI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ "IGRZYSKA DZIECI"

    POWIATOWE ROZGRYWKI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ "IGRZYSKA DZIECI"

     

        16.02.2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju mini piłki ręcznej na szczeblu powiatowym. Rozgrywki odbyły się w Łopienniku Nadrzecznym, w ramach rywalizacji SZS - Igrzyska Dzieci w kategorii: chłopcy: kl IV-VI.

         Drużyna w składzie: Nasiłowski Oskar (IVb), Celiński Tymoteusz (Va), Kasprzak Kacper (Va), Kowalik Mateusz (Va), Nucia Szymon (Va), Rewerski Patryk (Va), Łukaszuk Igor (Vb), Pudło Szymon (Vb), Tymicki Mateusz (VIa), Woźnica Alan (VIa), Król Kacper (VIb), Kuśmierz Jakub (VIb), Olech Karol (VIb) zajęła IV miejsce. Poziom gry był wyrównany. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę.

     

     

     

  • REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

    REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

     

    UWAGA RODZICE !

    Szkoła Podstawowa w Żółkiewce ogłasza nabór do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025.

    Rekrutacja trwa od 14.02.2024 r. do 14.03.2024 r.

    Dokumenty są do pobrania w sekretariacie szkoły lub po kliknięciu w poniższy link.

    Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych 2024

     

    Dyrekcja szkoły

     

  • SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

    SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

     

    ​​​        W dniu 12 lutego 2024 r. w  Szkole Podstawowej w Żółkiewce odbyło się spotkanie z policjantami. Funkcjonariusze Posterunku Policji w Żółkiewce - starszy aspirant Janusz Konefał oraz starszy aspirant Sławomir Brożek przeprowadzili pogadankę  z uczniami klas VI a, VI b, VII a, VII b, VIII.

    Omówione zostały zagadnienia związane z zasadami bezpiecznego przebywania uczniów w szkole.

    Ponadto policjanci przedstawili konsekwencje:

    - zachowań agresywnych,

    - odpowiedzialności karnej za niszczenie mienia szkolnego,

    - zażywania substancji niedozwolonych oraz cyberbezpieczeństwa w sieci.

     

     

     

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce
    ul. Szkolna 3
    22-335 Żółkiewka
    e-mail: sp@zolkiewka.pl
  • 84 683-16-30

Galeria zdjęć