Nawigacja

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych Harmonogram konkursów Harmonogram wycieczek Kalendarz imprez i uroczystości Kontakty indywidualne z nauczycielami Dni dodatkowo wolne od zajęć

Oferta edukacyjna

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

 

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych  

w roku szkolnym 2017/2018 

realizowanych w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej 

 

L.p.

    Nazwisko i         imię nauczyciela

Rodzaj zajęcia - klasa

Termin

/dzień tygodnia-godz./

 1.

Bobel Ewa

Koło przedmiotowe dla uczniów zainteresowanych chemią

Piątek 7.05 – 7.50 – co 2 tyg.

 2. Bobel Ewa Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas VII Piątek 7.05 – 7.50 – co 2 tyg.

 3.

Bolesta Wojciech

Zajęcia szachowo-warcabowe

Wtorek 12.50 – 13.35

 4.

Bukowska Janina

Zajęcia dodatkowe z biologii dla uczniów klasy VIIa

Wtorek 7.20 – 8.05

 5.

Ciupak Marlena

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klas III

Czwartek 12.50 – 13.35

 6.

Dąbska Teresa

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów kl. IVb, IVc, VIb

Wtorek 7.20 – 8.05

 7. Drozd Renata Koło polonistyczne dla uczniów klas VII Poniedziałek 7.20 – 8.05
 8. Drozd Renata Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas IV Piątek 12.50 – 13.35
 9. Furmaga Aneta Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas IV Środa 12.50 – 13.35
 10. Furmaga Aneta Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas VII Piątek 7.20 – 8.05
 11. Grabek Joanna Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy IIIb Środa 11.50 – 12.35
 12. Jarosz Barbara Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klasy Va i VIa Wtorek 13.40 – 14.25
 13. Kaisz Maria Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego dla uczniów klas VII Wtorek 7.20 – 8.05
 14. Kalamon Dorota Towarzystwo Przyjaciół Seminarium Duchownego Środa 13.40 – 14.25
 15. Kiełbasa Grzegorz Zajęcia przygotowujące do egzaminu na kartę rowerową  
 16. Krasucka Barbara Zajęcia przygotowujące do zawodów sportowych

Środa 7.20 – 8.05            /przed zawodami/

 17.

Majkut Edyta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI

Czwartek 12.50 – 13.35

 18. Majkut Edyta Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas VI Poniedziałek 13.40 – 14.20
 19. Mydlak Ewa Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas VII Czwartek 7.20 – 8.05

 20.

Pastuszak Wiesława

Koło różańcowe

Czwartek 12.50 – 13.35

 21.

Podgórska–Drozd Dorota

Chór szkolny

Poniedziałek 13.40 – 14.15

Wtorek 7.20 – 8.05

 22. Podgórska–Drozd Dorota Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klasy Vb Piątek 7.20 – 8.05

 23.

Poniewozik Halina

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów kl. IIIa

Czwartek 12.50 – 13.35

 24. Sobótka Ewa Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy Ia Wtorek 11.45 – 12.30

  25. 

Surowiecka Urszula

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV

Wtorek 7.15 – 8.00

 26. Surowiecka Urszula Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas V-VI

Środa 7.15 – 8.00

 27.

Trumińska Jadwiga

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy Ia

Środa 11.50 – 12.35

 28. ks. Wiech Marian Katechezy liturgiczne w kościele dla dzieci i rodziców klas III przygotowujące do I Komunii Św. Niedziela 11.00 – 11.30

 29.

Wójciak Maria

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klasy II

Środa 11.50 – 12.35

 30.

Wrzyszcz Artur

Sportowe zajęcia rekreacyjne

Wtorek 7.15 – 8.00

 31. Wrzyszcz Artur Zajęcia sportowe dla uczniów klas IV-V Czwartek 12.45 – 13.30

 32.

Kata Krystyna, Kołodziejek Teresa, 

Pawełkiewicz Ewa, Szumska Ewa,

Żybała Elżbieta

Opieka nad uczniami wyjeżdżającymi na basen

Piątek 15.50 – 18.30

 

  

 

 

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych  

realizowanych w ramach przydziału czynności

w roku 2017/2018

            

L.p.

   Nazwisko     i imię nauczyciela

Rodzaj zajęcia

Termin

/dzień tygodnia-godz./

1.

Wrzyszcz Artur

 

Gimnastyka korekcyjna kl. II

Wtorek 11.50 – 12.35

2.

Wrzyszcz Marta

Gimnastyka korekcyjna kl. Ia

kl. Ib

Czwartek 11.50 – 12.35

 

Wtorek 11.50 – 12.35

 

3.

Żybała Elżbieta

 

Rewalidacja

Poniedziałek 11.50 – 12.35                   Środa 11.50 – 12.35                              Czwartek 11.50 – 12.35              Czwartek 13.40 – 14.25 

       

4.

Błaszczak Danuta

 

 

kl. 0 a

Wtorek 9.00 – 10.00

kl. 0 b

Wtorek 10.00 – 11.00

kl. 0 c Wtorek 11.00 – 12.00

kl. Ia

Środa 9.00 – 9.45

kl. Ib

Środa 11.00 – 11.45

kl. II–III

Środa 8.00 – 11.00

Przedszkole

Piątek 10.00 – 11.00                

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce
    ul. Szkolna 3
    22-335 Żółkiewka
    e-mail: spzolkiewka@op.pl
  • 84 683-16-30

Galeria zdjęć