Nawigacja

  • OPŁATA ZA OBIADY

    OPŁATA ZA OBIADY

     

    KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC LUTY

     

     

      klasy 0 b, c, I - VIII - 70,00 zł

      przedszkole (śniadanie, obiad i podwieczorek) - 190,00 zł

      klasa 0 a (śniadanie i obiad) - 130,00 zł

                            

    Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od dnia 01.02.2023 do dnia 10.02.2023.

     

    KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO:

    36 8200 1050 2006 5000 8649 0003  Szkoła Podstawowa w Żółkiewce, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

    Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

     

  • JESTEM BEZPIECZNY

    JESTEM BEZPIECZNY

     

              W ramach akcji szkolnej związanej z bezpieczeństwem wszyscy uczniowie klas I-III otrzymali szelki, a uczniowie klas IV-VIII kamizelki odblaskowe. Ich zakup w kwocie 4200 zł sfinansowany został przez Gminę Żółkiewka z Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

               Mamy nadzieję, że ich użytkowanie zwiększy bezpieczeństwo naszych uczniów w drodze do i ze szkoły.

     

     

     

  • GÓRA GROSZA

    GÓRA GROSZA

     

           W ramach akcji Góra Grosza organizowanej przez „Towarzystwo Nasz Dom” szkolny wolontariat prowadzi zbiórkę środków na zorganizowanie pomocy potrzebującym dzieciom. Biorąc udział w akcji, wspieramy organizatorów w realizacji ich celów m.in. w pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

          Przyłącz się do akcji, a wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę.

     

     

     

  • OPŁATA ZA OBIADY

    OPŁATA ZA OBIADY

     

    KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC STYCZEŃ

     

     

      klasy 0 b, c, I - VIII - 31,50 zł

      przedszkole (śniadanie, obiad i podwieczorek) - 85,50 zł

      klasa 0 a (śniadanie i obiad) - 58,50 zł

                            

    Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od dnia 01.01.2023 do dnia 10.01.2023.

     

    KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO:

    36 8200 1050 2006 5000 8649 0003  Szkoła Podstawowa w Żółkiewce, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

    Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

     

  • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

    ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

     

    „Chwała Bogu na wysokościach,

     a na ziemi pokój

    ludziom Jego upodobania.”


    Ewangelia wg św. Łukasza 2, 14

     

     

     

  • POWIATOWY KONKURS „NASZE LEKTURY – ZNAMY I CZYTAMY”

    POWIATOWY KONKURS „NASZE LEKTURY – ZNAMY I CZYTAMY”

     

               14 grudnia 2022 r. zostały ogłoszone wyniki IV powiatowego konkursu literacko – plastycznego „Nasze lektury – znamy i czytamy” organizowanego przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Krasnymstawie, inspirowanego lekturą „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza w ramach akcji „Narodowe czytanie”.

         Pierwszy etap konkursu odbywał się w bibliotekach gminnych i miejskich.  Nasza szkoła wysłała prace plastyczne i literackie do Publicznej Biblioteki w Żółkiewce. Do etapu  powiatowego zgłoszono 42 prace plastyczne i 29 prac literackich  uczniów z klas V-VIII szkół podstawowych powiatu krasnostawskiego.  

        W kategorii literackiej uczestnicy konkursu mieli napisać, jak wyobrażają sobie dalsze losy bohaterów realistycznych lub fantastycznych przedstawionych w „Balladach i romansach” Adama Mickiewicza. Za swoją pracę pt. "Neo Devil" nagrodę otrzymał Jakub Kubina - uczeń klasy VIII b, natomiast wyróżnienie - Paweł Żuber (klasa VIII b) za napisanie dalszych losów ballady "Powrót taty". 

     

     

     

  • ZIMOWISKO W GÓRACH

     

    Informacje i zapisy: Katarzyna Łukaszuk - 664138449

     

     

  • AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO POD HASŁEM „TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I TOLERANCJI W NASZEJ SZKOLE”

    AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO POD HASŁEM „TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I TOLERANCJI W NASZEJ SZKOLE”

     

    Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbyła się akcja „Tydzień życzliwości i tolerancji w naszej szkole”.

    Celem tego wydarzenia było zwrócenie  uwagi uczniom  na ważne wartości w życiu każdego człowieka, takie jak: życzliwość, tolerancja, przyjaźń, koleżeństwo, pomoc drugiemu człowiekowi, szacunek dla innych osób, dbałość o siebie nawzajem, wspieranie się w trudnych chwilach oraz wzajemne zrozumienie.

    Samorząd uczniowski wraz z wolontariatem szkolnym, wychowawcami, nauczycielami oraz uczniami klas I-VIII podjęli następujące działania:

    1. Działanie pierwsze:

    TABLICE ŻYCZLIWOŚCI I TOLERANCJI – w ramach tej aktywności  uczniowie wykonali gazetki klasowe o tematyce życzliwości i tolerancji. Przyozdobili sale lekcyjne w miłe emotikony, plakaty, treści o charakterze pozytywnym, cytaty, złote myśli np. „Dobre słowa nie kosztują nic, a czynią tyle dobrego”. Ponadto wychowawcy podczas lekcji wychowawczych porozmawiali z uczniami na temat okazywania sobie wzajemnej życzliwości.

    2. Działanie drugie:

    ŻYCZLIWOŚĆ I TOLERANCJA W ILUSTRACJI  –  to działanie polegało na wspólnym wykonaniu  przez uczniów i wychowawców plakatów, ilustracji o tematyce:

    „Jestem życzliwy i tolerancyjny” – prace uczniów zostały zaprezentowane społeczności szkolnej  w formie wystawy. 

    3. Działanie trzecie:

    UŚMIECHNIJ SIĘ – to kolejne działanie polegające na zrobieniu czegoś  miłego dla kolegi, koleżanki (np. wykonanie drobnego upominku – przygotowanego własnoręcznie, powiedzenie komplementu, czy pomoc w nauce).

    W ramach tego działania wolontariat szkolny przeprowadził akcję „Poczta życzliwości i pozdrowień”. Uczniowie redagowali własne życzenia, przekazywali do skrzynki życzliwości miłe słowa adresowane  do kolegów, koleżanek, nauczycieli, w formie pocztówki, piosenki, wiersza.

    4. Działanie czwarte:

    KLASOWI KRÓLOWIE I KRÓLOWE ŻYCZLIWOŚCI – to działanie polegało na wyborze  najsympatyczniejszej koleżanki i kolegi z klasy.

    5. Działanie piąte:

    SZKOLNY KRÓL I KRÓLOWA ŻYCZLIWOŚCI – ostatnie działanie polegało na wyborze najsympatyczniejszej koleżanki i kolegi w szkole (w kategorii klas IV - VIII).

    Konkurs na najsympatyczniejszą koleżankę wygrała uczennica klasy VIII b - Gabriela Król.

    Najsympatyczniejszym kolegą został Krystian Dras - uczeń klasy VIII a.

     

          Pani Dyrektor na apelu szkolnym wręczyła tym uczniom dyplomy i upominki.

     

    Opracował SU

     

     

     

  • POMOC DLA DZIECI Z UKRAINY

    POMOC DLA DZIECI Z UKRAINY

     

           Szkoła Podstawowa w Żółkiewce organizuje zbiórkę świąteczną dla dzieci z grupy przedszkolnej „Żółkieweczka” w Żółkwi na Ukrainie. Grupa przedszkolaków liczy 34 dzieci, które posiadają Karty Polaka i uczą się języka polskiego. 11 rodziców jest na froncie. Przedszkole prowadzi Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej, któremu przewodniczy pani Helena Zawierucha.

    Bardzo prosimy o ofiarowanie słodyczy i upominków w celu przygotowania paczek pod choinkę. Akcja trwa od 12. do 15. grudnia 2022 r.

    Dziękujemy!

     

  • OPŁATA ZA OBIADY

    OPŁATA ZA OBIADY

     

    KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC GRUDZIEŃ

     

     

      klasy 0 b, c, I - VIII - 56,00 zł

      przedszkole (śniadanie, obiad i podwieczorek) - 152,00 zł

      klasa 0 a (śniadanie i obiad) - 104,00 zł

                            

    Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od dnia 01.12.2022 do dnia 10.12.2022.

     

    KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO:

    36 8200 1050 2006 5000 8649 0003  Szkoła Podstawowa w Żółkiewce, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

    Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

     

  • ODSŁONIĘCIE POMNIKA HETMANA STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO

    ODSŁONIĘCIE POMNIKA HETMANA STANISŁAWA ŻÓŁKIEWSKIEGO

     

             W piątek 18 listopada 2022 r. w centrum Żółkiewki nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika hetmana Stanisława Żółkiewskiego. Patron naszej szkoły był wybitnym wodzem, który uczestniczył w wielu zwycięskich kampaniach wojennych. To on dowodził w bitwie pod Kłuszynem w 1610 r., w wyniku której zajął Moskwę i doprowadził do tzw. hołdu ruskiego w 1611 r. Starania o pomnik trwały 11 lat.

            Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. w kościele pw. św. Wawrzyńca sprawowanej przez metropolitę lubelskiego ks. arcybiskupa Stanisława Budzika. Następnie uroczystości przeniosły się do miejscowego parku. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście, parlamentarzyści, przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, władz wojewódzkich, samorządowcy, przedstawiciele towarzystw regionalnych, grupy rekonstrukcyjne, poczty sztandarowe oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy. Po odegraniu hymnu państwowego i podniesieniu flagi narodowej nastąpiło uroczyste odsłonięcie pomnika. Pomnik poświęcił arcybiskup metropolita lubelski oraz proboszcz parafii polsko-katolickiej w Żółkiewce. Złożone zostały również wieńce przez wybrane delegacje.

             Honorową asystę wojskową wystawił 19. Chełmski Batalion Zmechanizowany, natomiast oprawę muzyczną zapewniła orkiestra wojskowa z Lublina.

           Następnie uroczystości przeniosły się do Gminnej Hali Sportowej. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żółkiewce zaprezentowali przedstawienie o hetmanie Żółkiewskim, a szkolny chór - koncert pieśni patriotycznych.

    Ten dzień z pewnością zapisze się w najnowszej historii naszej miejscowości.

     

     

     

     

     

  • OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

    OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

     

            Dnia 10 listopada społeczność naszej szkoły wzięła udział w uroczystej akademii z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zebrani w sali gimnastycznej: Dyrekcja szkoły, uczniowie, nauczyciele i wychowawcy obejrzeli i wysłuchali montażu słowno-muzycznego pod hasłem „Kochanej Polsce” w wykonaniu uczniów klas III-VII. Zaprezentowane treści historyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej przybliżyły widzom losy narodu polskiego niezłomnie walczącego o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny. Nawiązywały do uczuć i emocji, które towarzyszyły naszym Rodakom w tamtych trudnych czasach. Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego, który wykonał pieśni patriotyczne. Podniosły charakter uroczystości podkreślała obecność pocztu sztandarowego ze sztandarem szkoły, piękna dekoracja, stroje galowe uczniów oraz biało – czerwone kotyliony.

         Dnia 11 listopada 2022 r., w dniu 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości delegacja uczniów z naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym, pani dyrektor Danuta Błaszczak, pani wicedyrektor Renata Szczęch oraz nauczyciele i wychowawcy wzięli udział w gminnych obchodach Święta Niepodległości w Żółkiewce. Złożyli kwiaty przy tablicy pamiątkowej z okazji 100–lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczestniczyli we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Uczniowie Szkoły Podstawowej zaprezentowali w Gminnej Hali Sportowej uczestnikom uroczystości montaż słowno-muzyczny „Kochanej Polsce”.

     

     

     

     

     

     

     

     

  • WITAJ PIERWSZA KLASO

    WITAJ PIERWSZA KLASO

     

             Dzień 27 X 2022 r. to ważna data w życiu naszej szkoły. Tego dnia 35 uczniów klas pierwszych zostało pasowanych na uczniów Szkoły Podstawowej im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce.

       Do uroczystości ślubowania dzieci były przygotowywane przez swoje wychowawczynie p. Marię Wójciak i p. Elżbietę Żybała. Od początku roku szkolnego uczyły się wierszy, piosenek, poznawały prawa i obowiązki ucznia oraz zdobywały nowe umiejętności.

            Część oficjalna uroczystości odbyła się w sali gimnastycznej. Tego dnia uczniowie przybyli w strojach galowych. Nie zabrakło też gości, obecny był ksiądz proboszcz Marian Wiech, ksiądz proboszcz Kamil Wołyński, Wójt Gminy Jacek Lis, dyrekcja szkoły Danuta Błaszczak i Renata Szczęch, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz koledzy i koleżanki z klas 0 - III ze swoimi wychowawczyniami.

            Uczniowie we współpracy z koleżankami z kl. III a oraz szkolnym chórem pod opieką p. Doroty Podgórskiej – Drozd zaprezentowali swój program artystyczny. Mimo dużej tremy wszystko wypadło dobrze. Kulminacyjnym punktem było uroczyste ślubowanie.

            Następnie dzieci zostały pasowane przez p. dyrektor Danutę Błaszczak na uczniów Szkoły Podstawowej w Żółkiewce, przy pomocy symbolicznego ołówka. Wychowawczynie wręczyły pamiątkowe dyplomy, a rodzice przygotowali w swoich klasach słodki poczęstunek i upominki.

    Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

     

     

     

  • WYCIECZKA DO WARSZAWY SZLAKIEM BOHATERÓW "KAMIENI NA SZANIEC"

    WYCIECZKA DO WARSZAWY SZLAKIEM BOHATERÓW "KAMIENI NA SZANIEC"

     

    20 października 2022 r. klasy VIII b, VI b oraz przedstawiciele klas VII i  VIII a wraz z opiekunami: Renatą Drozd, Renatą Szczęch i Ewą Bobel wybrały się na wycieczkę autokarową do Warszawy, „Szlakiem bohaterów Kamieni na szaniec”. Wyjazd miał na celu przybliżyć wydarzenia i miejsca opisane w lekturze Aleksandra Kamińskiego.

    Wycieczka rozpoczęła się od  spaceru po Łazienkach Królewskich, które wyglądały pięknie jesienną porą. Grupa przejechała koło Liceum im. Stefana Batorego, w której Alek, Rudy i Zośka pobierali naukę i należeli do drużyny harcerskiej Stara Pomarańczarnia.

    Następnym punktem programu było zwiedzanie Mauzoleum Walk i Męczeństwa w al. Szucha (dawna siedziba Gestapo – miejsce przesłuchań Rudego). Podczas zwiedzania muzeów dowiedzieliśmy się, jak wyglądał dzień na Pawiaku oraz jak przebiegały przesłuchania na Szucha.

    Potem autobus przejechał trasą więźniarki transportującej Rudego z alei Szucha na Pawiak. Zatrzymano się pod Arsenałem. To w tym miejscu przyjaciele odbili Jana Bytnara z więźniarki niemieckiej. Następnie uczniowie zwiedzili Muzeum Więzienia Pawiak.

    Ostatnim punktem wędrówki szlakiem bohaterów „Kamieni na szaniec” był Cmentarz Powązki Wojskowe, gdzie w słynnej kwaterze Brzozowych Krzyży spoczywają Zośka, Rudy, Aleks oraz sam autor książki. Zostały zapalone znicze na grobach bohaterów lektury, a także na grobie Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

    O godz. 15.30 grupa udała się na obiad, a stamtąd na wycieczkę pieszą wokół Pałacu Kultury i Nauki.

    Wycieczka śladami bohaterów lektury „Kamienie na szaniec” była żywą lekcją historii i literatury, która na długo zostanie w pamięci uczestników. Dziękujemy też pani przewodnik – Beacie Chabrowskiej Kondei.

     

     

     

  • OPŁATA ZA OBIADY

    OPŁATA ZA OBIADY

     

    KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC LISTOPAD

     

     

      klasy 0 b, c, I - VIII - 66,50 zł

      przedszkole (śniadanie, obiad i podwieczorek) - 180,50 zł

      klasa 0 a (śniadanie i obiad) - 123,50 zł

                            

    Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od dnia 01.11.2022 do dnia 10.11.2022.

     

    KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO:

    36 8200 1050 2006 5000 8649 0003  Szkoła Podstawowa w Żółkiewce, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

    Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

     

  • INFORMACJA DLA RODZICÓW

    INFORMACJA DLA RODZICÓW

     

            Informujemy, że od dnia 24. października 2022 r. /poniedziałek/ uczniowie będą przywożeni do szkoły i odwożeni trzema autobusami szkolnymi według stałego harmonogramu dostępnego m. in. w zakładce dla rodziców.

     

  • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

    DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

     

          Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 r. , określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

        Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela.

        13 października 2022 r. w naszej szkole odbył się apel upamiętniający to wydarzenie. Dzieci z klas drugich i chór szkolny przygotowały część artystyczną. Były to piękne wiersze, piosenki i życzenia dla wszystkich pracowników szkoły oraz tradycyjne sto lat.

     

     

     

     

     

  • WYCIECZKA DO WARSZAWY

    WYCIECZKA DO WARSZAWY

     

             We wtorek, 11 października 2022 r., uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie stolicy rozpoczęliśmy od wizyty w Pałacu Kultury i Nauki. Tu, z tarasu widokowego położonego na 30. piętrze, z wysokości 114 m oglądaliśmy panoramę miasta.  Bezkresny widok na Warszawę robił niemałe wrażenie. Naszą uwagę przykuły stojące nieopodal Pałacu wysokie wieżowce, a w szczególności luksusowy apartamentowiec Żagiel.  

             Później pani przewodnik zabrała nas na długi spacer po Starym Mieście szlakiem najważniejszych zabytków. Mieliśmy okazję z bliska zobaczyć Zamek Królewski oraz stojącą na Placu Zamkowym Kolumnę Zygmunta III Wazy. Przechodząc obok Katedry pw. św. Jana Chrzciciela, widzieliśmy niezwykłą pamiątkę z czasów II wojny - wmurowaną w ścianę świątyni gąsienicę czołgu. Na ulicy Kanonii, nieopodal Kolegiaty św. Jana, mieliśmy okazję zobaczyć najwęższą kamienicę w Polsce i tajemniczy dzwon, który jak głosi legenda, przyniesie szczęście temu, kto go obejdzie dookoła. Nic więc dziwnego, że chętnych nie brakowało.

             Z tarasu widokowego na Gnojnej Górze, podziwialiśmy prawobrzeżną część miasta i przepiękny widok na Wisłę. Przechodząc wzdłuż historycznych murów miejskich, widzieliśmy Barbakan i Pomnik Małego Powstańca. 

            Na Rynku Starego Miasta mogliśmy kupić pamiątki, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, zobaczyć Pomnik Warszawskiej Syrenki, przyjrzeć się przepięknym stylowym kamieniczkom. Tu spotkaliśmy pana Jana – warszawskiego kataryniarza, który zademonstrował nam, w jaki sposób działa katarynka. Mogliśmy posłuchać granych na niej melodii oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

            W czasie spaceru po Warszawie oglądaliśmy pomniki sławnych Polaków – Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Jana Kilińskiego. Z okien autokaru mogliśmy natomiast zobaczyć Stadion Narodowy, Teatr Wielki, dawną fabrykę słodyczy Wedel, budynki stacji telewizyjnych, mosty na Wiśle.

            Po obiedzie pojechaliśmy do Centrum Nauki Kopernik. Tu przekonaliśmy się o tym, że nauka może być ciekawa. Eksperymentując samodzielnie z interaktywnymi eksponatami, zobaczyliśmy na własne oczy, że naukę można połączyć z kulturą, sztuką i codziennością. Każdy sam mógł odkrywać tajemnice natury, przeprowadzać różnorodne doświadczenia, obejrzeć teatr robotów i świetnie się przy tym bawić. 

            Do Żółkiewki wróciliśmy późnym wieczorem zmęczeni, ale zadowoleni. To była udana wycieczka.

     

     

     

  • PRÓBNA EWAKUACJA

    PRÓBNA EWAKUACJA

     

          We wtorek 11 października 2022 r. o godz. 9:15 w naszej szkole przeprowadzono próbną ewakuację na wypadek pożaru lub innego zagrożenia.

         Wykonywanie tego rodzaju ćwiczeń służy podwyższeniu bezpieczeństwa osób przebywających w szkole, sprawdzeniu znajomości planu ewakuacyjnego oraz utrwalaniu właściwych zachowań i reakcji.

          Po ogłoszeniu alarmu uczniowie wraz z nauczycielami w ciągu 3 minut opuścili budynek i udali się na miejsce ewakuacji – boisko wielofunkcyjne.

          Po sprawdzeniu obecności uczniów wszyscy powrócili do szkoły.  

     

     

     

  • INFORMACJA

    INFORMACJA

     

        Informujemy, że od dnia 10.10.2022 r. (poniedziałek) do odwołania uczniowie przywożeni do szkoły i odwożeni będą dwoma autobusami według "Planu przywozów i odwozów uczniów w przypadku nieobecności jednego z kierowców w roku szkolnym 2022/2023" dostępnego w zakładce "Dla rodziców".

     

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce
    ul. Szkolna 3
    22-335 Żółkiewka
    e-mail: sp@zolkiewka.pl
  • 84 683-16-30

Galeria zdjęć