Plan przywozów i odwozów w przypadku nieobecności jednego z kierowców

Plan przywozów i odwozów uczniów w przypadku nieobecności

jednego z kierowców w roku szkolnym 2023/2024

Przywozy

I samochód szkolny

1.  Żabno, Wierzchowina, Władysławin, Chłaniówek, Majdan Wierzchowiński – wyjazd ok. godz. 6.15.

W drodze powrotnej przywóz uczniów kl. 0 – VIII do szkoły z tego kierunku oraz z Koszarska, Gan, Równianek, Zaburza ok. godz. 7.15.

2.    Makowiska, Poperczyn, Borówek, Olchowiec, Kol. Olchowiec, Celin, Siniec – wyjazd ok. godz. 7.30 – klasy 0 – VIII.

II samochód szkolny

1.    Dąbie, Pilaszkowice – wyjazd ok. 6.20 – kl. 0 – VIII.

2.    Adamówka, Tokarówka – wyjazd ok. 6.40 – kl. 0 – VIII.

3.    Żółkiew, Chruściechów, Markiewiczów – wyjazd ok. 7.15 – klasy 0 – VIII.

4.    Rożki, Huta, Kol. Rożki – wyjazd do szkoły ok. 7.45 – kl. 0 – VIII.

Odwozy

I samochód szkolny

1.    SP Chłaniów – wyjazd 11.45.

2.   Makowiska, Poperczyn, Borówek, Olchowiec, Kol. Olchowiec, Celin, Siniec – wyjazd godz. 12.55 – kl. 0 – III.

3.   Dąbie, Pilaszkowice, Tokarówka, Adamówka – wyjazd 14.00 – kl. 0 – III i starsze.

4.   Makowiska, Poperczyn, Borówek, Olchowiec, Kol. Olchowiec, Celin, Siniec – wyjazd ok. 14.55 – kl. IV – VIII.

5.  Dąbie, Pilaszkowice, Tokarówka, Adamówka – wyjazd ok. 15.25 – kl. VII – VIII.

II samochód szkolny

1.    Rożki, Huta, Kol. Rożki, Żółkiew, Chruściechów, Markiewiczów, Koszarsko, Gany, Zaburze – wyjazd godz. 12.55 – kl. 0 – III.

2.   Majdan Wierzchowiński, Wierzchowina, Chłaniów – wyjazd godz. 14.00 – kl. 0 – III i starsze.

3.    Rożki, Huta, Kol. Rożki – wyjazd godz. 14.55 – kl. IV – VIII.

4. Żółkiew, Chruściechów, Koszarsko, Gany, Majdan Wierzchowiński, Wierzchowina, Chłaniów – wyjazd ok. 15.15 – kl. IV – VIII.