Nawigacja

Z życia przedszkola - rok 2018/2019 2017/2018 2016/2017 Archiwum wiadomości Kalendarz imprez i uroczystości O projekcie

Z życia przedszkola - rok 2018/2019

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK PRZEDSZKOLNY 2018/2019

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM – 3- i 4-LATKI

Aby maluch dobrze czuł się w przedszkolu trzeba go odpowiednio przygotować i nastawić. Temu właśnie służyły zajęcia adaptacyjne, które miały miejsce w naszym przedszkolu 29 sierpnia 2018 r. o godz. 9. Głównym założeniem tego spotkania była pomoc dzieciom i ich rodzicom w zminimalizowaniu stresu i obawy przed pierwszymi dniami pobytu dziecka w placówce. Przedszkolaki miały okazję poznać swoje wychowawczynie oraz ich rówieśników z grupy przedszkolnej. Maluchy zwiedzały również pomieszczenia przedszkolne i oglądały zabawki w kącikach. Zajęcia przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i pląsów.

Mamy nadzieję, że dzieci 3 września odważniej stawią czoło nowemu wyzwaniu.

Drodzy Rodzice

I tym razem nie zawiedziemy zaufania, którym nas obdarzacie i zrobimy wszystko, aby wasze dzieci były bezpieczne, radosne i szczęśliwe.

Wychowawcy przedszkola

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym.

• Szkoła Podstawowa im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce
    22-335 Żółkiewka