Wtorek 22.01.2019

• 84 683-16-30

WIADOMOŚCI

• JASEŁKA SZKOLNE - Obrazek 1

W dniu 21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na sali gimnastycznej zgromadzili się nasi mili goście: ks. Proboszcz, Dyrekcja Szkoły, Rodzice, Dziadkowie, Organista oraz Nauczyciele.

W radosny nastrój wprowadziły nas dzieci z klasy IIa i II b, które przygotowały jasełka pt. „Cudowna noc”. Przedstawienie przeplatane było pastorałkami „Pastuszek bosy” i „Świeć gwiazdeczko mała świeć”.

Uroczystość szkolną uświetnił nam pan Adam Kalinowski, który pięknym śpiewem i grą na organach, porwał całą społeczność szkolną do wspólnego kolędowania. Pod jego batutą wybrzmiały pierwsze dźwięki, a także słowa tradycyjnych kolęd: „Wśród nocnej ciszy”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Do szopy, hej pasterze”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz „Przybieżeli do Betlejem pasterze”.

• OPŁATA ZA OBIADY - Obrazek 1

KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC STYCZEŃ

► klasy 0 c, 0 d - VIII - 39,90 zł

► przedszkole i klasa 0 a - 105,00 zł

► klasa 0 a bez podwieczorka - 72,45 zł

► klasa 0 b z podwieczorkiem - 72,45 zł

Wpłaty przyjmowane są do dnia 10 stycznia.

Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w OPŁATA ZA OBIADY - Obrazek 2 tygodniowym jadłospisie.

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - Obrazek 1„Chwała Bogu na wysokościach,

a na ziemi pokój

ludziom Jego upodobania.”

Ewangelia wg św. Łukasza 2, 14

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas wyciszenia i przebaczenia sobie nawzajem.

Te kilka dni w roku są wyjątkowe, bo każdy stara się je spędzać w ciepłym, rodzinnym gronie. Każdy odczuwa wtedy szczęście oraz niezwykły spokój.

Z okazji świąt dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy przesyłają wszystkim następujące życzenia:

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE - Obrazek 2

• INFORMACJA - Obrazek 1

W dniach 24 grudnia 2018 r. – 2 stycznia 2019 r. trwa zimowa przerwa świąteczna. Po świętach uczniowie przychodzą do szkoły w czwartek 3 stycznia 2019 r.

Dyrekcja szkoły

• Szkoła Podstawowa im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce