Poniedziałek 23.07.2018

• 84 683-16-30

WIADOMOŚCI

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - Obrazek 1

22 czerwca 2018 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny.

Najpierw była msza św., następnie akademia, rozdanie nagród, stypendiów, świadectw z wyróżnieniem, listów gratulacyjnych.

Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji.

Następnie miało miejsce spotkanie uczniów i rodziców w klasach ze swoimi wychowawcami. Każdy uczeń otrzymał świadectwo i na dwa miesiące pożegnał się ze szkołą.

Nareszcie wakacje !!!

Zasłużony odpoczynek należy się wszystkim.

• ZAKOŃCZENIE ZERÓWEK - Obrazek 1

Dnia 21.06.2018 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego oddziałów przedszkolnych.

Uczniowie z grup 0a, 0b i 0c  pod opieką swoich wychowawczyń: M. Duda, R. Szczęch, K. Grabek przygotowali i zaprezentowali przybyłym gościom montaż słowno-muzyczny pt. „Pożegnanie przedszkola”. Dzieci podziękowały swoim wychowawczyniom, pani dyrektor i innym pracownikom szkoły za opiekę w ciągu roku szkolnego oraz powitały lato i wakacje. Z uśmiechem na buzi odebrały dyplomy i opuściły budynek szkoły.

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 - INFORMACJA - Obrazek 1

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22.06.2018 r. zakończenie roku szkolnego w klasach I – VII

godz. 8:00 - zbiórka dzieci w salach lekcyjnych

godz. 8.05 - wyjście spod szkoły do kościoła

godz. 8:15 – Msza Św. w kościele św. Wawrzyńca

ok. godz. 9:15  – uroczyste zakończenie roku szkolnego w sali gimnastycznej

ok. godz. 10:15 – spotkanie z wychowawcami w klasach

• OGŁOSZENIE - Obrazek 1

Wychodzimy do Państwa z propozycją dyżurów w oddziałach przedszkolnych w czasie wakacji. Dyżury odbywać się będą w miesiącu lipcu, w godzinach od 7.30 do 12.30 i przeznaczone będą dla dzieci rodziców obojga pracujących i matek pracujących a samotnie wychowujących dzieci. Zapewniamy w tym czasie opiekę bez wyżywienia. Ze względu na  organizację pracy oddziałów przedszkolnych i urlopów nauczycieli dzieci będą uczestniczyły w zajęciach w grupie łączonej (4, 5 i 6 latków). Miesiąc sierpień jest to czas remontów i przygotowań sal do nowego roku szkolnego.

• Szkoła Podstawowa im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce
    22-335 Żółkiewka