Niedziela 21.01.2018

e-mail: spzolkiewka@op.pl
  • 84 683-16-30

WIADOMOŚCI

•         9 stycznia 2018 r. w naszej szkole zorganizowane zostało spotkanie integracyjne. Odwiedził nas mały Szymon z Zamościa. Chłopczyk urodził się bez prawej rączki. Do normalnego życia konieczna jest proteza. Akcja charytatywna polegała na zbieraniu nakrętek, za które kupowane będą protezy prawej rączki. Na przestrzeni kilku lat zebraliśmy w sumie kilkaset kilogramów nakrętek.

Chłopiec wraz z mamą odwiedził grupę swoich rówieśników – oddział przedszkolny 4-latków. W czasie pobytu Szymonek bawił się ze wszystkimi dziećmi. Czas spędził miło i ciekawie.

•   W dniu 3 stycznia 2018 r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dotyczący profilaktyki uzależnień.

Udział w konkursie brali uczniowie klas IV-VII. Celem konkursu było popularyzowanie wśród uczniów tematyki zagrożeń wynikających z uzależnień, promowanie zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji poprzez upowszechnianie wzorców i postaw prozdrowotnych.

Prace uczniów zaprezentowane były na korytarzach naszej szkoły. Uczniowie, których prace zostały wyróżnione otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

FERIE ZIMOWE dla dzieci rolników w MURZASICHLU k/ZAKOPANEGO

Szczegóły tutaj:

Ogłoszenie o feriach 2018.pdf

Informacja o feriach zimowych 2018.pdf

PLAN PRZYWOZÓW I ODWOZÓW UCZNIÓW W PRZYPADKU NIEOBECNOŚCI JEDNEGO Z KIEROWCÓW

PRZYWOZY

p. Krzeszowski lub p. Myszak

1. Makowiska, Poperczyn, Borówek, Olchowiec, Kol. Olchowiec, Siniec – cały kurs, ok. godz. 6.15 kl. 0-VII

2. Chłaniów, Majdan Wierzchowiński, Koszarsko, Żółkiew – ok. godz. 7.30 kl. 0-VII

p. Małysz

1. Rożki – wyjazd do szkoły ok. godz. 6.10 kl. IV-VII

2. Równianki, Gany, Chruściechów, Markiewiczów – godz. 6.30 kl. 0-VII

3. Adamówka, Tokarówka – wyjazd do szkoły ok. godz. 7.10 kl. 0-VII

• KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC STYCZEŃ

klasy 0-VII - 36,10 zł

przedszkole - 95,00 zł

Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

• Szkoła Podstawowa im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Żółkiewce
    22-335 Żółkiewka