Piątek 29.03.2024

WIADOMOŚCI

• ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.

Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.

Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki.

J 11, 25-26

• ZOSTAŃ MISTRZEM SŁÓWEK

Nasza szkoła kolejny już rok działa na platformie Lingos.

Co to jest Lingos?

• Bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego stworzona z myślą o nauczycielach i ich uczniach.
    • Narzędzie do efektywnej nauki słownictwa w atrakcyjny i nowoczesny sposób.
    • Innowacja, dzięki której uczniowie uczą się regularnie, osiągają lepsze efekty, zapamiętują więcej i na dłużej.
    • System, w którym nauczyciel otrzymuje szczegółowe informacje o postępach w nauce.
    • Zabawa, w której uczniowie podejmują
  • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ - ETAP GMINNY

W poniedziałek 4 marca 2024 r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żółkiewce odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej przeprowadzony został w 3 kategoriach wiekowych: uczniów szkół podstawowych klas I – IV (SP Żółkiewka i SP Chłaniów), uczniów klas V – VIII (SP Żółkiewka i SP Chłaniów) oraz szkoły ponadpodstawowej – Zespół Szkół w Żółkiewce.

Na etapie gminnym naszą szkołę reprezentowały następujące osoby, które przeszły wcześniej eliminacje szkolne:

• OPŁATA ZA OBIADY

KWOTA DO ZAPŁATY ZA OBIADY ZA MIESIĄC MARZEC

klasy 0 b, c, d, I - VIII - 66,50 zł

przedszkole (śniadanie, obiad i podwieczorek) - 180,50 zł

klasa 0 a (śniadanie i obiad) - 123,50 zł

Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od dnia 01.03.2024 do dnia 10.03.2024.

KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ NA KONTO:

Szkoła Podstawowa w Żółkiewce - 36 8200 1050 2006 5000 8649 0003, w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata.

Sprawdź, co jest dzisiaj na obiad w tygodniowym jadłospisie.

• POWIATOWE ROZGRYWKI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ "IGRZYSKA DZIECI"

16.02.2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju mini piłki ręcznej na szczeblu powiatowym. Rozgrywki odbyły się w Łopienniku Nadrzecznym, w ramach rywalizacji SZS - Igrzyska Dzieci w kategorii: chłopcy: kl IV-VI.

Drużyna w składzie: Nasiłowski Oskar (IVb), Celiński Tymoteusz (Va), Kasprzak Kacper (Va), Kowalik Mateusz (Va), Nucia Szymon (Va), Rewerski Patryk (Va), Łukaszuk Igor (Vb), Pudło Szymon (Vb), Tymicki Mateusz (VIa), Woźnica Alan (VIa), Król Kacper (VIb), Kuśmierz Jakub (VIb), Olech Karol (VIb) zajęła IV miejsce. Poziom gry był wyrównany. Uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę.